YÖNETİM MESAJI

DEĞERLİ PAYDAŞLAR,

MONSAN İnşaat Mühendislik ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak, gelecek nesillere daha iyi bir dünya ve daha yaşanabilir bir gelecek bırakmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sürdürülebilirlik, stratejimizin temel bileşenidir. “Değer zincirine iyi bakmak” olarak benimsediğimiz iş felsefemizi tüm faaliyetlerimize dahil ederek, insan kaynağımıza odaklanırken ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı her yıl iyileştiriyoruz

1986 yılından bu yana birçok sektörde faaliyet gösteren ancak ağırlıklı olarak inşaat sektörüne odaklanan şirketimiz, uzmanlığı ve sağlam kurum kültürü sayesinde başarılı ve sürdürülebilir projelere imza atmıştır. Şirket ayrıca sürekli olarak başarı çıtasını yükseltmeyi hedeflemiştir.
Yenilikçi ve yaratıcı şirketimiz, yaşlandıkça ivme kaybeden birçok işletmenin aksine, yıllar içinde genç kalmıştır.

MONSAN İnşaat Mühendislik ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak, Sürdürülebilir Kalkınma Politikası ışığında, daha iyi bir yaşam için yarattığımız değeri, topluma, tüketicilerimize, çalışanlarımıza, çevremize, müşteri ve iş ortaklarımıza iyi bakarak geliştiriyor ve paylaşıyoruz. Bu altı ana başlık ve her bir şirketimiz için geçerli olan kilit başarı göstergelerini sürdürülebilir kalkınma amaçları ile ilişkilendirdik ve yol haritamızı geliştirdik.

Projelerimizin değer bulması bizlere gurur veriyor. Tüm iyi niyetimiz ve anlamlı eylemlerimizle sürdürülebilir büyümeye inanıyor, Dünya’ya iyi bakmak için siz paydaşlarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz.
Saygılarımızla.

Hukuk Danışmanlığı

Hak sahipleri arasındaki anlaşmazlıklara ve hukuksal sorunlarınıza güncel ve hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.

Projelendirme

İnşa edilecek binaların mimari, statik, elektrik, mekanik ve belediye ruhsatının alınması hizmetini vermekteyiz.

Anahtar Teslim

Tüm Projelerimizi tam, eksik- siz, rusatlandırılmış, iskanlı ve oturmaya hazır halde anahtar teslimini yapıyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Depreme Dayanıksız, Eski, Ekonomik  ömrünü tamamlamış Evinizi, Binanızı, İşyerinizi Başka Bir yere kaydırılma korkusu yaşamadan Devlet destekli Kentsel Dönüşüm Avantajlarından yararlanarak yeniden inşaa edebilirsiniz.

MİMARİ PROJELENDİRME VE İNŞAAT

Hayal ettiğiniz gibi bir proje için Monsan İnşaat’ın mimari proje çizimi ve  projelendirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapınızı beraberce baştan sona yapıp, nasıl olacağını planlayabiliriz.

Monsan İnşaat olarak uzman kadromuzla mimari projelendirme alanında memnuniyet odaklı çözüm üretmekteyiz. Mimari proje çizimi çalışma yapılacak yapının detaylarına göre değiştiği için bizimle iletişim kurarak projeniz özelinde tekliflerimiz değerlendirebilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı ev sistemleri ile hem verimlilik hem güvenlik arttırımı sağlayabilirsiniz. Evinizi uzaktan takip edebilir ve güvenlik alarmınızı, kameralarınızı yönetebilirsiniz.

Ayrıca, akıllı ev sistemleri sayesinde evinizdeki cihazlarınızda enerji tasarrufu sağlayabilir ve bu sayede sabit giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

RESTORASYON

Mimari restorasyon hizmetlerimizle yapınızın tarihine uygun olarak yenileyebilir, eksik olan özelliklerin onarılmasını ya da aslına uygun olarak yeniden inşa edilmesini sağlayabilirsiniz.