VİZYONUMUZ

Kurulduğu tarihten beri, ilk günün heyecanını, inanç ve kararlılığını koruyan ve geçmişi içerisinde, koyduğu hedeflere başarıyla ulaşmanın ardından, çizgisini her daim daha ileri götürmeyi amaçlayan bir şirket olmuştur.

Hukuk Danışmanlığı

Hak sahipleri arasındaki anlaşmazlıklara ve hukuksal sorunlarınıza güncel ve hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.

Projelendirme

İnşa edilecek binaların mimari, statik, elektrik, mekanik ve belediye ruhsatının alınması hizmetini vermekteyiz.

Anahtar Teslim

Tüm Projelerimizi tam, eksik- siz, rusatlandırılmış, iskanlı ve oturmaya hazır halde anahtar teslimini yapıyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Depreme Dayanıksız, Eski, Ekonomik  ömrünü tamamlamış Evinizi, Binanızı, İşyerinizi Başka Bir yere kaydırılma korkusu yaşamadan Devlet destekli Kentsel Dönüşüm Avantajlarından yararlanarak yeniden inşaa edebilirsiniz.

MİMARİ PROJELENDİRME VE İNŞAAT

Hayal ettiğiniz gibi bir proje için Monsan İnşaat’ın mimari proje çizimi ve  projelendirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapınızı beraberce baştan sona yapıp, nasıl olacağını planlayabiliriz.

Monsan İnşaat olarak uzman kadromuzla mimari projelendirme alanında memnuniyet odaklı çözüm üretmekteyiz. Mimari proje çizimi çalışma yapılacak yapının detaylarına göre değiştiği için bizimle iletişim kurarak projeniz özelinde tekliflerimiz değerlendirebilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı ev sistemleri ile hem verimlilik hem güvenlik arttırımı sağlayabilirsiniz. Evinizi uzaktan takip edebilir ve güvenlik alarmınızı, kameralarınızı yönetebilirsiniz.

Ayrıca, akıllı ev sistemleri sayesinde evinizdeki cihazlarınızda enerji tasarrufu sağlayabilir ve bu sayede sabit giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

RESTORASYON

Mimari restorasyon hizmetlerimizle yapınızın tarihine uygun olarak yenileyebilir, eksik olan özelliklerin onarılmasını ya da aslına uygun olarak yeniden inşa edilmesini sağlayabilirsiniz.