Hakkımızda

Temelinin 1986 yılında YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olan Orhan Tan tarafından atılan ve faaileyete geçen şirketimiz 2015 yılında, ‘MONSAN İNŞAAT MÜHENDİSLİK VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.’ ve ‘NORM ENERJİ YAPISANAYİ VE TİC. A.Ş’ ortaklığı ile adını Sektörün öncüsü olarak duyurma yolunda hızla ilerlemektedir.

Profesyonel ekibi ile Çevre dostu ürünler kullanarak ve tüketicilere en iyi hizmeti sunarak teknolojinin tüm olanaklarını kullanmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirketimiz, “Yaşam Alanlarında Rahatlık” Sloganı ile adımlarını her geçen gün daha da ileriye taşırken, kaliteli ürün yelpazesi ve estetiği sayesinde edindiği saygın ve özgün çizgisini her geçen gün güçlendirmektedir.

Hukuk Danışmanlığı

Hak sahipleri arasındaki anlaşmazlıklara ve hukuksal sorunlarınıza güncel ve hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.

Projelendirme

İnşa edilecek binaların mimari, statik, elektrik, mekanik ve belediye ruhsatının alınması hizmetini vermekteyiz.

Anahtar Teslim

Tüm Projelerimizi tam, eksik- siz, rusatlandırılmış, iskanlı ve oturmaya hazır halde anahtar teslimini yapıyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Depreme Dayanıksız, Eski, Ekonomik  ömrünü tamamlamış Evinizi, Binanızı, İşyerinizi Başka Bir yere kaydırılma korkusu yaşamadan Devlet destekli Kentsel Dönüşüm Avantajlarından yararlanarak yeniden inşaa edebilirsiniz.

MİMARİ PROJELENDİRME VE İNŞAAT

Hayal ettiğiniz gibi bir proje için Monsan İnşaat’ın mimari proje çizimi ve  projelendirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapınızı beraberce baştan sona yapıp, nasıl olacağını planlayabiliriz.

Monsan İnşaat olarak uzman kadromuzla mimari projelendirme alanında memnuniyet odaklı çözüm üretmekteyiz. Mimari proje çizimi çalışma yapılacak yapının detaylarına göre değiştiği için bizimle iletişim kurarak projeniz özelinde tekliflerimiz değerlendirebilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı ev sistemleri ile hem verimlilik hem güvenlik arttırımı sağlayabilirsiniz. Evinizi uzaktan takip edebilir ve güvenlik alarmınızı, kameralarınızı yönetebilirsiniz.

Ayrıca, akıllı ev sistemleri sayesinde evinizdeki cihazlarınızda enerji tasarrufu sağlayabilir ve bu sayede sabit giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

RESTORASYON

Mimari restorasyon hizmetlerimizle yapınızın tarihine uygun olarak yenileyebilir, eksik olan özelliklerin onarılmasını ya da aslına uygun olarak yeniden inşa edilmesini sağlayabilirsiniz.